100 баллов! Помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хлопчик масою 40 кг гойдається на гойдалці з довжиною

підвісу 2 м. З якою швидкістю гойдалка проходить нижню точку, якщо сила тиску хлопчика на сидіння 480 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Синкевич Влад.
N-mg=ma
N-mg=mv²/2
2(N-mg)=mv²
v=√[2(N-mg)/m]
v=√[2(480-400)/40]=√160/40=2 м/с