Швидкість автомобіля збільшилася від 4 метрів за секунду до 16 метрів за секунду у скільки разів

збільшилася його кінетична енергія?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Юрий.
Дано: 
v1= 4 м/с 
v2=16 м/c 
Найти: Eк2/Eк1-? 
________________
Решение: 
Ек1 = mv1^2/2 
Ек2= mv2^2/2   

v2:v1 = 16:4=4 - во сколько увеличилась скорость
Значит Ек изменилась на 4^2= 16 
Ответ: 16