Визначте індуктивність котушкі,якщо при швидкості зміни сили струму 10А/с уній виника ЕРС

самоіндукціі 5В

Ответы на вопрос

Отвечает Садикова Жанар.
E=L*dI/dt
dI/dt=10 A/c
L=E/(dI/dt)=5/10=0,5 Гн