Дротяний каркас у вигляді букви П затягнутий мильною плівкою . Вага рухомих поперечних дротини АВ

становить 4мН. Визначте довжину дротини АВ якщо коефіцієнт поверхневого натягу мильного розчину 40мН/м

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Сайде.
F=d*l
d = 40 \times  {10}^{ - 3}
l=F/d
l =  \frac{4 \times  {10}^{ - 3} }{40 \times  {10}^{ - 3} }  = 0.1
В: 0.1м