Хлопчик на санчатах загальною масою 60 кг спустився з гори висотою 10м. Визначити роботу сил опору

рухові, якщо біля піджніжжя гори санчата мали швидкість 12м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздкова Алёна.
Потенциальная энергия:
Ep = m·g·h = 60·10·10 = 6 000 Дж

Кинетическая энергия:
Ek = m·V²/2 = 60·12²/2 = 4 320 Дж

Работа сил:
A = 6 000 - 4 320 = 1 680 Дж