Визначте масу тіла, на яке діе сила тяжіння 15 Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Переверза Саша.
А  тіло знаходиться на Землі, якщо та то F=mg
У нас відому F=15n  g=10м/с в квадраті з цього 
m= F/g = 15 /10=1,5Кг