Плиз дам 35 балов При підвішуванні вантажу масою 5 кг пружина динамометра розтяглася до

максимальної поділки шкали. Жорсткість пружини 1 кН/м. Яка робота була здійснена при розтягу пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.
Fупр=kΔl=1000 Н/м*l
Fупр=-Fтяж
Fтяж=mg=50 Н
1000 Н/м *l=50Н
l=50Н/м/1000 Н=0,05 м -длина на которую опустился динамометр
A=FS=50 Н*0,05 м=2.5 Дж