М'яч кинули вертикально вгору зі швидкістю 16 м/с. На якій висоті кінетична енергія м'яча буде

дорівнювати його потенціальної енергії ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Егор.
Приравняем формулы для кинетической и потенциальной энергии:
m*V² / 2 = m*g*h

Отсюда h = V² / (2*g)
h = 16² / (2*10) = 12,8 м