Для виконання роботи 14.4 кДж електродвигун насоса працював 2 хв. Яка напруга подається на обмотку

двигуна,якщо сила струму у ній 10А? Відповідь дайте у Вольтах

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Вера.
U = \frac{a}{ti}

U = \frac{14400}{120 \times 10} = 12 (В).