Швидкість тіла масою 8 кг зміниться за закономv v=-2+4t. Визначте імпульс цього тіла через 3 с

після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнова Влада.
Vx(t)=Vox+ax*t
Vx(t)=-2+4*t; Vox=-2 м/с; ах=4 м/с^2.
Vx(3)=-2+4*3=10 м/с;
Импульс р=mV=8 кг*10 м/с=80 кг*м/с - это ответ.