з якою швидкістю слід пустити вертикально в гору стрілу , щоб на висоті 7,5м її кинетична енергія

була вдвічі менша від потенціальної?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Саина.
Потенциальная энергия:
Ep = m*g*h

Кинетическая энергия:
Ek = Ep/2 = m*g*h/2                     (1)

Но кинетическую энергию можно найти и из формулы:
Ek = m*V²/2                                  (2)

Приравняем (2) и (1)
m*V²/2  = m*g*h/2 
V² = g*h
V = √ (g*h) = √ (10*7,5) = √ 75 ≈ 8,7 м/с