Потужність насоса дорівнює 2 кВт.Який об'єм води може підняти на висоту 20 м за 2 хвилини?


Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Тимур.
N*t=m*g*h,
n-мощность 2кBт=2000Bт,
t-время 2 хвилини=120 секунд,
m-масса воды,
g-ускорение свободного падения 10м/c^2,
h-высота 20 метров,
m=N*t/g*h,
m=2000*120/10*20=1200кг,
p=m/v,
v=m/p плостность воды = 1000кг/куб.м,
v=1200/1000=1,2 куб.м