30 баллов!!! вантаж масою 80 кг підняли за допомогою важеля на 25 см прикладаючи до довгого плеча

важеля силу 400 ньютонів. визначте ККД важеля Якщо точка прикладання сили опустилася на 60 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.
А полезное=mgh=80кг*10*0,25м=200Дж

А полное=mgh=Fh=400Н*0,6м=240Дж

ККД=Ак*100%/Ап

ККД=200/240*100=83%