обчисліть опір мідного дроту завдовжки 2 м, якщо площа його поперечного перерізу становить 6,8 мм

квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Елеубаева Акмарал.
R=Po*l/S=0.017*2/6.8=0.005 Ом