За який час електричним струмом силою 15 А при напрузи 220 В буде виконана робота 20 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.
P=I*U
P=A/t
t=A/P
t=A/(I*U) = 20000/(15*220)= 6с
В:6с