тіло масою 1,5 кг рухається по колу з лінійною швидкістю 3 м/с знайти радіус кола якщо доцентрова

сила дорівнює 18 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Карина.
Дано: F=18 H; V=3 м/с; m=1,5 кг; R - ?
-----------------------------------------------------------
F=ma; a=V^2/R; F=mV^2/R;
R=mV^2/F=1,5*9/18=1,5/2=0,75 м - это ответ.