Яка фізична величина дорівнює добутку сили на час її дії?Визначити модуль імпульсу качки масою 4

кг, яка летить зі швидкістю 5 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Емильянова Виталина.
F*∆t -импульс силы F. Он равен импульсу тела, для нашей качки (F*∆t)=p=mV=4*5= 20 [кг*м/с=Н*с]