Розв*яжіть задачу. До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою 5 кг, а до більшого 500г.

Довжина великого плеча 10 см. Яка повинна бути довжина малого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Виталий.
F1*d1=F2*d2
d2=F1*d1/m2=m1g*d1/m2=0,5*10*10/5=10(кг)