До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою 5 кг, а до більшого 500 г. Довжина великого плеча

10 см. Яка повинна бути довжина малого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі?!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Богданович Давид.

Ответ:

m1=5кг

m2=0,5кг

L2=10 см

L1-?

Решение

F1=m1g=5*10=50 Н

F2=m2g=0,5*10=5 Н

F1*L1=F2*L2

L1=F2*L2/F1

L1=5*10/50=1 см

Ответ:L1=1 см