До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою 5 кг ,а до більшого 500г.Довжина великого плеча

дорівнює 10 см.Яка повинна бути довжина малого плеча ,щоб важіль перебував у рівновазі? З даноПожалуста ,срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунтаева Дарья.

Ответ:

М₁ = М₂

М₁ - момент большей силы

М₂ - момент меньшей силы

М = F*l => F₁*l₁ = F₂*l₂ => g*m₁*l₁ = g*m₂*l₂

F = g*m

m₁ = 5 кг

m₂ = 500 г = 0,5 кг

l₂ - 10 см = 0,10 м

l₁ - ?

l₁ = m₂*l₂/m₁ = 0,5 кг *10 см / 5 кг = 1,0 см

Объяснение: