Яку роботу виконав 1 моль повітря під час ізобарного нагрівання на 20 к


Ответы на вопрос

Отвечает Иванюк Илья.
A=pΔV=mRΔT/M, де m/M=1 моль, ΔТ=20 К
А= 1 моль×8,31Дж/моль К×20К= 166,2 Дж