На столі лежить суцільний мідний куб, довжина ребра якого 30 см. Якою є маса куба, якщо він

здійснює на стіл тиск 3 кПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Александр.
L=0.3м    S=l²
F=m*g=p*S     
m=p*S/g=p*l²/g=3*10³*0.09/10=27 кг