Електрон описує в Магнітному полі коло радіуса 4мм.Швидкість електрона 4мм/с Визначити індукцію

магнітного поля

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Петр.

F=qvB - сила Лоренца

F=ma=mv²/R сила по закону Ньютона

qvB=mv²/R ⇒ qB=mv/R

B=mv/ Rq

B=9.1*10^-31*4*10^-3/4*10^-3*1.9*10^-19=4.79*10^-12 Тл