За написом на балоні мережної лампи знайти силу струму і опір у робочому режимі . U=220В ; P=20Вт


Ответы на вопрос

Отвечает Сисемалиев Султанбек.
U=220 В
P=20 Вт

I=?
R=?

I= \frac{P}{U}= 20 Вт / 220 В≈0,091 А.
R= \frac{U}{I}= 220 В / 0,091 А=2420 Ом=2,42 кОм.