Хлопчик рівномірно тягне по снігу санки масою 8 кг, на яких сидить його сестра, маса якої 28 кг,

При цьому він прикладає силу 90 Н. Визначте коефіцієнт тертя санок об сніг. Вважайте, що g = 10 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.
Коэффициент трения к=Fтр/Р, общий вес Р=(28+8)*10=360Н. Поскольку движение равномерное, Fтр=Fтяги=90Н, к=90/360= 0.25 -ответ