Шайба якій надано початкову швидкість 8м/с рухається по льодовому майданчику з прискоренням 0,5 м/.

На якій відстані шайба від початкового руху шайба зупинится ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.
Дано: начальная скорость Vo = 8 м/с,
           ускорение a = -0,5 м/с² (минус означает торможение).

Используем формулу пути:
S = (V² - Vo²)/2a = (0² - 8²)/(2*(-0,5) = -64/(-1) = 64 м.