В електродвигуні проходить струм 60А при напрузі 220В. Визначити потужність двигуна і роботу

електричного струму за 1,5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.
Мощность P=U*I= 220*6=1320 Вт, работа (энергия) за t=1.5ч=90с, A=1320*90= 118.8 кДж