електрон влітає в однорідне м п індукцією 5Тл зі швидкістю 10 6 м с перпендукуляр лініям індукції м

п визначити силу лоренця і радіус кола траекторії m e =9,1.10-31кг

Ответы на вопрос

Отвечает Высочанская Юлия.
Fл = q*B*V = 1,6*10⁻¹⁹*5*1*10⁶ =  8*10⁻¹³ Дж

R = m*V / (q*B) = 9,1*10⁻³¹*1*10⁶ / (1,6*10⁻¹⁹*5) ≈ 1,1*10⁻⁶ м