Електрон який має швидкість 2·106 м/с, влітає в однорідне магнітне поле з індукцією 10-3 Тл,

напрямленою перпендикулярно до швидкості. Визначити радіус кола, по якому рухається електрон та його період. (q=1,6·10-19Кл, m=9,1·10-31кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Бекренёв Илья.

Ответ:

R=9*10^16 м

Объяснение:

1,9*10^7 м/с

m*V^2/R=e*B*V

R=m*V/e*B=9,1*10-31*1,9*10^7.1,6*10^-19*1,2*10^-3=0,09 м

R=9*10^16 м