Електрон влітає в однорідне магнітне поле перпендикулярно його силовим лініям із швидкістю 109

см/с. Магнітна індукція поля дорівнює 20 мТл. Обчисліть радіус кола, яким рухатиметься електрон. Потрібен розв'язок ​

Ответы на вопрос

Отвечает Конева Света.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 1·10⁹ см/с = 1·10⁷ м/c

B = 20 мТл = 20·10⁻³ Тл

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

m = 9,1·10⁻³¹ кг - масса электрона

________________

R - ?

Ларморовский радиус:

R = m·V / (e·B)

R = 9,1·10⁻³¹·1·10⁷ / (1,6·10⁻¹⁹·20·10⁻³) ≈ 2,8·10⁻³ м  или   2,8 мм