ПОМОГИТЕ СРОЧНО Електрон влітає в однорідне магнітне поле з індукцією 1,4*10^3 Тл у вакуумі з

швидкістю 500км/с, Перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу,що діє На електрон і радіус кола по якому він рухається

Ответы на вопрос

Отвечает Писаревский Данил.

Дано:

B=1,4*10^3 Тл

v=500км/с=500 000 м/с

α=90°

q=1,6*10^-19 Кл

m=9,1*10^-31 кг

F-? R-?

Решение:

F=Bqv sinα

R=mv/Bq

F=1,4*10^3 * 1,6*10^-19 * 500 000 * 1=1 120*10^-19 (H)

R=9,1*10^-31 * 500 000/1,4*10^3 * 1,6*10^-19=2 031,25*10^-12 (м)