В посудині знаходиться газ густиною ρ. Третину маси газу відкачали. Визначте густину газу, що

залишився в посудині.

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Расиля.

m=ρ*V;

ρ1=m1/V;

ρ2=m2/V=(2/3m1)/V=2/3(m1/V)=2/3ρ1;

Ответ: ρ2=2/3ρ1=2/3ρ.

Масса газа была m1; 1/3m1 откачали, осталась масса m2=m1-1/3m1=2/3m1.