36.24. З першої посудини повністю відкачали повітря. Друга посудина, утричі меншого об’єму, містить

газ густиною 1,2 ρ. Визначте густину газу в першій посудині, якщо її з’єднати трубкою з другою.

Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Дима.

Ответ:

Объяснение:

Нехай V1=3*V2  друга посудина містить газ ρ2=1,2ρ

Після з'єднання щільність стане однакова в обох судинах

m=ρ2*V2=ρ1*V , де  V - загальний обсяг, тоді

V=V1+V2=4*V2

Визначимо густину газу в першій посудині

ρ1=ρ2/4=1,2ρ/4=0.3ρ