водолаз у твердому скафандрі може занурюватися на глибину 250 м,а врпавний плавець - на

20.Визначити тиск води в морі на цих глибинах

Ответы на вопрос

Отвечает Каписова Руслана.

h1=250 м h2=20 м p1=? p2=?

===

p1=ρ*g*h1=1000*10*250=2500000 Па (2,5 МПа)

p2=ρ*g*h2=1000*10*20=200000 Па (0,2 МПа)

Атмосферное давление не учитываем.

=======================================