Вкажіть максимальне значення кінетичної енергії (в СІ) вантажу масою 100 г, який здійснює коливання

з амплітудою 2 см на пружині з жорсткістю 50 Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Мариничева Алина.

A=0.02 м k=50 Н/м m=0.1 кг E=?

===

Максимальная кинетическая энергия равна потенциальной энергии пружины

E=k*A²/2=50*0.02²/2=0.01 Дж

Можно и по другому:

E=m*v²/2=m*(A*ω)²/2=m*A²*k/(2*m)=k*A²/2 - тоже самое...

===============================

Отвечает Феоктистова Виктория.

За законом збереження і перетворення механічної енергії максимальне значення кінетичної енергії тіла (яке досягається при проходженні тілом положення рівноваги), під час коливань на пружині, дорівнює максимальному значенню потенціальної енергії, яке досягається при відхиленні тіла від положення рівноваги на максимальне значення, тобто відхилення на амплітудне значення. Звідси маємо: Ek = Ep

Ek = kA²/2 = 50·0,02²/2 = 50·0,0002 = 0,01 Дж.

Відповідь: 0,01 Дж.