27. На столі лежить стопка з 7 однакових книг. В якому випадку треба прикласти більшу силу: щоб

зрушити 6 верхніх або витягнути зі стопки четверту зверху книгу, притримуючи, але не піднімаючи ні трохи інші?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

для смещения 6 верхних F1=k*6mg

для вытаскивания 4-ой F2=k(3+4)mg=k7mg

вытянуть 4-ю труднее