Решите задания по физике пж. 1Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання 0,5кг свинцю на 3°?

2.Яка кількість теплоти виділиться під час остигання 0,2 кг олії на 10°?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Дима.

1) m=0.5 кг     с=140 Дж/(кг*С)    Δt=3

Q=c*m*Δt=140*0.5*3=210 Дж

==================

2) m=0.2 кг     c=250 Дж/(кг*С)    Δt=10

Q=c*m*Δt=250*0.2*10=500 Дж

==================================