1.Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання чавунної підошви праски від 15 оС до 265 оС, якщо

її маса становить 1,6 кг? 2.У чавунні сковорідці масою 800 г міститься 400 г соняшникової олії. Яка була її початкова температура, якщо для нагрівання сковорідки і олії до 100 оС знадобилося 92 кДж теплоти? Питома теплоємність соняшникової олії дорівнює 1800 Дж/(кг·оС).

Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Ответ:

Объяснение:

1) Q=c*m*(t2-t1)=540*1,6*(265-15)=216*10^3 Дж

2) Q=c1*m1*dt+c2*m2*dt=dt*(c1*m1+c2*m2)   dt=Q/(c1*m1+c2*m2)=92*10^3/540*0,8+1800*0,4)=79,86 C  t1=T2-dt=100-79,86=20,1 C

Отвечает Кузнецов Алексей.

1)

Q=cm(t2-t1) = 1.6×540×250= 216000Дж=216кДж

2)

Qм+Qч=92000Дж

1800×0.4(100°-x°)+540×0.8(100°-х°)=92000

72000-720х+43200-432х=92000

-1152х= -23200

х= 20,1°С