Визначити массу срібної пластинки зі сторонами 5 і 10 товщина якої 5 мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Виолетта.

Плотность серебра 10,5 г/см3 Объем пластины V=585810=250 мм3=0,25 см3 m=p*V=10,5*0,25=2,63 г