На столі лежить дерев'яний брусок масою 2 кг до якого прив'язана нитка, перекинута через блок. До

другого кінця підвішено вантаж масою 0,85 кг. Коефійінт тертя бруска об стіл 0,3. Визначте прискорення системи тіл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Виктория.

Ответ:

0,88 м/с²

Объяснение:

M=2 кг    m=0.85 кг     μ=0.3     a=?

===

Уравнения сил для тел:

T-μ*M*g=M*a

m*g-T=m*a (сложим левые и правые части уравнений)

m*g-μ*M*g=a*(M+m)

a=g*(m-μ*M)/(M+m)=10*(0.85-0.3*2)/(2+0.85)≈0.88 м/с²

=============================