Акваріум має форму куба з довжиною ребра 50 см. До якої висоти потрібно налити рідину в акваріум,

щоб сила тиску рідини на дно дорівнювала силі тиску на бічну поверхню? Уважати, що тиск змінюється лінійно залежно від вистом стовпа ДАЮ 40 балов!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сагидуллина Диана.

Ответ:

Объяснение:

a= 50 см

F=F

h = ?

дно

S= a*a

F = P*S = P*a*a

стенка

S2 = 4*a*h

F= P*S2/2 = P*4*a*h/2 = P*2*a*h

силы равны тогда

P*a*a = P*2*a*h

a = h*2

h =  a/2 = 50/2 = 25 см