Акваріум має форму куба з довжиною ребра 50 см. До якої висоти потрібно налити рідину в акваріум,

щоб сила тиску рідини на дно дорівнювала силі тиску на бічну поверхню? Уважати, що тиск змінюється лінійно залежно від висоти стовпа рідини. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, Я ВАС ОЧЕНЬ ПРОШУ. Я НЕ ПОНИМАЮ ЭТУ ТУПУЮ ФИЗИКУ. SOS!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

a= 50 см

F=F

h = ?

дно

S= a*a

F = P*S = P*a*a

стенка

S2 = 4*a*h

F= P*S2/2 = P*4*a*h/2 = P*2*a*h

силы равны тогда

P*a*a = P*2*a*h

a = h*2

h =  a/2 = 50/2 = 25 см