Який модуль вектора індукції магнітного поля, якщо на прямий провідник завдовжки 20 см , у якому

сила струму 1А, діє сила 0.7 Н. Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 45 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Муляр Саша.
По формуле силы Ампера : F = I*B*L*sin(a) [1];
выразим B из уравнения [1] B = F/I*L*sin(a);
B = 0,7 H/1A*0,2м*sin(45°)= 0,7/1*0,2*(√2/2)= 0,4/0,141= 2,84 Тл.