Тіло,що кинуте вертимкально впало на землю через 8 сек. На яку висоту воно піднялося? І якою була

його початкова швидкість ?

Ответы на вопрос

Отвечает Аброськина Оля.

8 с тело двигалось

4с поднималось и 4 падало

Скорость v=v0-gt

В верхней точке v=0

0=v0-10*4

V0=40м/с - начальная скорость

Высота

Н=v0t-gt^2/2

Н=40*5-10*16/2=80м

Ответ 80м, 40м/с

Дано t=8с

tпод=tпад=t/2

V0-? Н-?