ТЕРМІНОВО Тіло, кинуте вертикально вгору, повернулось в точку кидання через 10 с . Яка початкова

швидкість тіла? На яку максимальну висоту воно піднялося?

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамханов Артур.

Ответ:

Объяснение:

Время полета:

t₀ = 10 с

Время подъема:

t = 5 c

Высота подъема:

H = g·t²/2 = 10·5² / 2 = 125 м

Начальная скорость:

V₀ = √ (2·g·H) = √ (2·10·125) = 50 м/с