Коли куля масою 2 кг отримала кількість теплоти 6,9 кДж, ії температура збільшилася від 30 до 45

градусів. Визнаєте потому теплоємність матеріалу куль. З чого вона може бути виготовлена?

Ответы на вопрос

Отвечает Фурутин Самат.

m=2 кг    Q=6900 Дж     Δt=45-30=15°     с=?

===

Q=c*m*Δt

c=Q/(m*Δt)=6900/(2*15)=230 Дж/(кг*С)

============================