З висоти 80м без початкової швидкості падає тіло. знайти шлях за першу секуду руху


Ответы на вопрос

Отвечает Жук Вася.

y = y0 - gt^2/2

y = 80-5t^2 = 80-5 = 75

80 - 75 = 5m

Ответ: 5 m