Визначте середню швидкість поїзда якщо першу половину шляху у нього була 50 км/годині а на другій

половині шляху 70 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

v1=50 км/ч     v2=70 км/ч    vcp=?

===

s/2=s1=s2

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)

t1=s1/v1

t2=s2/v2

vcp=(s/2+s/2)/(s/(2*v1) + s/(2*v2))=2*v1*v2/(v1+v2)=2*50*70/(50+70)=58.3 км/ч

==========================