на провідник довжиною 50 см розміщений перпендикулярно лініям індукції діє сила 0,12 H визначити

магнітну індукцію якщо сила струму у провіднику 3 A

Ответы на вопрос

Отвечает Ожигов Игорь.

L=0.5 м    F=0.12 H   I=3 A    B=?

===

F=I*B*L*sinα   (sin90=1)

B=F/(I*L)=0.12/(3*0.5)=0.08 Тл

========================