Яка сила тяжіння діє на алюмінієвий кубик зі стороною 12см?


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Катя.
F = m*g;
m = V*p(плотность);
плотность (р) Аl = 2700 кг/м^3
V куба = а^3; а = 12 см = 0,12 м.
F = а^3*p*g = ((0,12)^3м^3)*2700 кг/м^3*9,8 м/с^2 = 45,72 Н.